Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Image
ar: الصورة

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Source
ar: المصدر
