Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Image
bg: Снимка

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Source
bg: Източник
