Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Source
cs: Zdroj
