Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Image
cy: Delwedd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
