Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Chart
eo: Diagramo
