Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Image
gl: Imaxe

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Source
gl: Orixe
