Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: On
hi: चालू

en: Image
hi: चित्र

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Source
hi: स्रोत
