Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Source
lt: Šaltinis
