Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Image
oc: Imatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Source
oc: Font
