Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: On
vi: Bật

en: Image
vi: Ảnh

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Source
vi: Nguồn
