Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Default
am: ነባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት
