Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu
