Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Last updated
be: Абноўлена

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: About
be: Аб
