Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
