Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Last
cs: Poslední

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: First
cs: První

en: Apply
cs: Použít

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Filter by category
cs: Filtrovat podle kategorie

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
