Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Last updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: On
de: An

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Off
de: Aus

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Last
de: Letztes

en: Sort by
de: Sortierung

en: First
de: Anfang

en: Carousel
de: Karussell

en: Apply
de: Anwenden

en: Subtitle
de: Unter-Überschrift

en: Filter by category
de: Nach Kategorie filtern

en: Show all
de: Alle anzeigen

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Gallery media
de: Galerie-Medien

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Sector
de: Sektor

en: Media galleries
de: Mediengalerien
