Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Last
eu: Azkena

en: First
eu: Lehena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
