Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last
lt: Paskutinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: First
lt: Pirmas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Filter by category
lt: Filtruoti pagal kategorija

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
