Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Last
fa: آخرین

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: First
fa: اولین

en: Apply
fa: تایید

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
