Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
