Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Last
sv: Sista

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: First
sv: Första

en: Apply
sv: Applicera

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Filter by category
sv: Filtrera per kategori

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
