Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
