Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: On
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Last
vi: Cuối

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: First
vi: Đầu tiên

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Show all
vi: Hiện tất cả

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
