Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Filter by category
bg: Покажи
