Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Last updated
ca: Última actualització

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Last
ca: Darrer

en: Sort by
ca: Ordena per

en: First
ca: Primer

en: Apply
ca: Aplica

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
