Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
