Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Last
it: Ultimo

en: Sort by
it: Ordina per

en: First
it: Primo

en: Apply
it: Applica

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: Filter by category
it: Filtra per categoria

en: Show all
it: Mostra tutti

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
