Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
