Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
