Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି
