Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Last
pl: Ostatni

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: First
pl: Pierwszy

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Filter by category
pl: Filtruj po kategorii

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media galleries
pl: Galerie multimedialne

en: Metatag
pl: Metatagi
