Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Default
sr: Подразумевано

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
