Sector Radix Starter (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Notices
de: Hinweise

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Skip to navigation
de: Direkt zu Navigation springen

en: Pre-Content
de: Zweite Kopfzeile

en: Pre-header
de: Vorangelagerte Kopfzeile
