Sector Radix Starter (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Notices
ca: Avisos

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut
