Sector Radix Starter (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्
