Sector Theme (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Facet
ru: Фасета

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Hero
ru: Кадр-герой

en: First page
ru: Первая страница

en: Page @items.current
ru: Страница @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
