Sector Theme (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
