Sector Theme (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
