Sector Theme (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
