Sector Theme (1.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Notices
eu: Oharpenak / Gertakariak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak
