Sector Theme (1.1.0-alpha11) - en to de translation catalogue (29 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Help
de: Hilfe

en: Page
de: Seite

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Notices
de: Hinweise

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Facet
de: Facette

en: Next page
de: Nächste Seite

en: Go to first page
de: Zur ersten Seite

en: Go to last page
de: Zur letzten Seite

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Current page
de: Aktuelle Seite

en: Previous page
de: Vorherige Seite

en: Sector
de: Sektor

en: Last page
de: Letzte Seite

en: First page
de: Erste Seite

en: Page @items.current
de: Seite @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Responsive base theme for Drupal.
de: Responsives Basis-Theme für Drupal.

en: Go to page @key
de: Gehe zu Seite @key
