Sector Theme (1.1.0-alpha11) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước
