Sector Theme (1.1.0-alpha12) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
