Sector Theme (1.1.0-alpha12) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Page
oc: Pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Current page
oc: Pagina actuala
