Sector Theme (1.1.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
