Sector Theme (1.1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
