Sector Theme (1.1.0-rc3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
