Sector Theme (2.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Help
hi: मदद

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
