Secure nodes (1.0.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Administration
ca: Administració

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut
