Secure nodes (1.0.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Protected Nodes
gl: Nodos Protexidos

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.
